Афонін С.
Ремонт і фарбування кузовів автомобілів


Ремонт та фарбування кузовів автомобілів. Підготовка до фарбування , зварювання, рихтування і багато іншого. Практичний посібник . Під редакцією С. Афоніна . " ПОНЧиК " , 2003 р., 140 с.


Формат pdf

Розмір 56,04 МБ
Мова російська

Цей посібник присвячено опису методів ремонту кузовів різних автомобілів а також їх ремонтному фарбуванню .

У керівництві описані матеріали та обладнання для фарбування ; викладені послідовно і детально різні розбірні операції на кузові автомобіля; ремонт вм'ятин; ремонт склопластакових і алюмінієвих деталей; зварювання , в тому числі і аргонове ; підбір фарби; рихтування кузовних деталей; спеціальне фарбування; видалення іржі ; ремонт ділянок панелей і багато іншого. Описано прийоми робіт в умовах домашньої майстерні. також дані конкретні рекомендації з проведення ремонту в умовах спеціалізованої майстерні з використанням спеціальних пристосувань.

Керівництво призначене для технічно грамотних автовласників , а також для працівників СТО та ремонтних майстерень.

Оскільки конструкції різних автомобілів значно відрізняються , наведені в книзі дані можуть не відповідати конкретній модифікації автомобіля. ілюстрації та технічна інформація були дійсні на момент відправки книги до друку.

Ми не несемо відповідальності за будь неточності або упущення в цьому посібнику, але зробили все можливе , щоб зробити його максимально зрозумілим і точним.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger... Розміщені на сайті матеріали використовуються лише в інформаційних цілях, на підставі положення про вільне використання твору в інформаційних, наукових, навчальних або культурних цілях, або аналогічних законопроектів вашої держави згідно Бернської конвенції!