Березін С.В.Довідник автомеханіка 
/ С. В. Березін. - 2-ге вид. - Ростов н / Д: Фенікс, 2008. - 346, [2] с. : Іл. - (Бібліотека автомобіліста).Формат  djvu
Розмір   4,79 МБ
Мова   російська


У довіднику розповідається про основні російські автомобілі, їх класифікації, будову двигунів та їх складових частин, детально розглянуто кривошипно-шатунний механізм, система охолодження, живлення двигуна, впорскування палива й ін. Висвітлено питання електрообладнання, газобалонної апаратури. Детально описана трансмісія, кермове керування, гальмівні механізми.

Довідник докладно описує не тільки будову автомобіля і його основних механізмів, але і способи його грамотної експлуатації і ремонту.

Дана книга буде корисна студентам, які навчаються на факультеті автомеханіки, учням коледжів і технікумів, а також численним любителям і професіоналам.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger... Розміщені на сайті матеріали використовуються лише в інформаційних цілях, на підставі положення про вільне використання твору в інформаційних, наукових, навчальних або культурних цілях, або аналогічних законопроектів вашої держави згідно Бернської конвенції!