Балабанов В.І.

Автослюсар у флаконі 


(обкатка, обробка, профілактика, очищення, тюнінг, відновлення). М.: ACT: Астрель: Хранитель, 2006. - 125 с..Формат  djvu
Розмір   1.07 МБ
Мова     російська  


У доступній формі для широкого кола читачів розглянутий ряд прогресивних технологій і препаратів безрозбірного технічного сервісу автомобільного транспорту. Приводиться опис і порядок застосування різних ремонтно-відновлювальних препаратів і технологій, зокрема, реметаллізантів, геомодіфікаторов тертя, кондиціонерів поверхні і так далі.

Видання призначене для широкого кола читачів і може бути корисне для інженерно-технічних працівників ремонтно-транспортних підприємств, а також для викладачів, наукових співробітників і студентів технічних вузів. Особливий інтерес книга повинна представляти для власників вітчизняних і імпортних автомобілів з великим пробігом.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger... Розміщені на сайті матеріали використовуються лише в інформаційних цілях, на підставі положення про вільне використання твору в інформаційних, наукових, навчальних або культурних цілях, або аналогічних законопроектів вашої держави згідно Бернської конвенції!